Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718

Informace o subjektu Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718

Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718 má sídlo na adrese 460, 76312, Zádveřice-Raková v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 1. 7. 1973 a poslední aktualizace byla provedena 29. 4. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Všeobecné činnosti veřejné správy.

Doplňující informace o subjektu: Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718 sídlo?

Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718 má sídlo na adrese 460, 76312, Zádveřice-Raková v okrese Zlín.


Kolik má Obec Zádveřice-Raková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Obec Zádveřice-Raková 20 - 24 zaměstnanci.


Kdy vznikla firma Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718?

Firma Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718 byla založená 1. 7. 1973.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Obec Zádveřice-Raková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718: Všeobecné činnosti veřejné správy.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Obec Zádveřice-Raková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Obec Zádveřice-Raková, IČO:00284718

Hodnocení pro Obec Zádveřice-Raková



    Firma Obec Zádveřice-Raková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *