Obec Komárov, IČO:00568597
Informace o subjektu Obec Komárov, IČO:00568597
Obec Komárov, IČO:00568597 má sídlo na adrese 124, 76361, Komárov v okrese Zlín. Živnost pro tento subjekt byla založena 24. 11. 1990 a poslední aktualizace byla provedena 29. 4. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Všeobecné činnosti veřejné správy.
Doplňující informace o subjektu: Obec Komárov, IČO:00568597
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Obec Komárov, IČO:00568597. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Obec Komárov, IČO:00568597 sídlo?
Obec Komárov, IČO:00568597 má sídlo na adrese 124, 76361, Komárov v okrese Zlín.
Kolik má Obec Komárov zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Obec Komárov 10 - 19 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Obec Komárov, IČO:00568597?
Firma Obec Komárov, IČO:00568597 byla založená 24. 11. 1990.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Obec Komárov?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Obec Komárov, IČO:00568597: Všeobecné činnosti veřejné správy.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Obec Komárov.

Hodnocení pro Obec Komárov
Firma Obec Komárov ještě nemá žádné hodnocení..