Jitka Hlaváčová, IČO:01119532
Informace o subjektu Jitka Hlaváčová, IČO:01119532
Jitka Hlaváčová, IČO:01119532 má sídlo na adrese Domažlická 402, 33301, Stod v okrese Plzeň-jih. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 9. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Jitka Hlaváčová, IČO:01119532
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jitka Hlaváčová, IČO:01119532. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Jitka Hlaváčová, IČO:01119532 sídlo?
Jitka Hlaváčová, IČO:01119532 má sídlo na adrese Domažlická 402, 33301, Stod v okrese Plzeň-jih.
Kolik má Jitka Hlaváčová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Jitka Hlaváčová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Jitka Hlaváčová, IČO:01119532?
Firma Jitka Hlaváčová, IČO:01119532 byla založená 25. 9. 2012.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Jitka Hlaváčová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jitka Hlaváčová, IČO:01119532: Kadeřnické, kosmetické a podobné činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jitka Hlaváčová.

Hodnocení pro Jitka Hlaváčová
Firma Jitka Hlaváčová ještě nemá žádné hodnocení..