Miloslav Uher, IČO:01186841
Informace o subjektu Miloslav Uher, IČO:01186841
Miloslav Uher, IČO:01186841 má sídlo na adrese Krtkova 734, 41705, Osek v okrese Teplice. Živnost pro tento subjekt byla založena 25. 10. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Miloslav Uher, IČO:01186841
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Miloslav Uher, IČO:01186841. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Miloslav Uher, IČO:01186841 sídlo?
Miloslav Uher, IČO:01186841 má sídlo na adrese Krtkova 734, 41705, Osek v okrese Teplice.
Kolik má Miloslav Uher zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Miloslav Uher 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Miloslav Uher, IČO:01186841?
Firma Miloslav Uher, IČO:01186841 byla založená 25. 10. 2012.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Miloslav Uher?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Miloslav Uher, IČO:01186841: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Miloslav Uher.

Hodnocení pro Miloslav Uher
Firma Miloslav Uher ještě nemá žádné hodnocení..