Miroslav Krupica, IČO:01217429

Informace o subjektu Miroslav Krupica, IČO:01217429

Miroslav Krupica, IČO:01217429 má sídlo na adrese 143, 79057, Bernartice v okrese Jeseník. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 12. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba elektřiny.

Doplňující informace o subjektu: Miroslav Krupica, IČO:01217429

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Miroslav Krupica, IČO:01217429. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Miroslav Krupica, IČO:01217429 sídlo?

Miroslav Krupica, IČO:01217429 má sídlo na adrese 143, 79057, Bernartice v okrese Jeseník.


Kolik má Miroslav Krupica zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Miroslav Krupica 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Miroslav Krupica, IČO:01217429?

Firma Miroslav Krupica, IČO:01217429 byla založená 6. 12. 2012.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Miroslav Krupica?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Miroslav Krupica, IČO:01217429: Výroba elektřiny.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Miroslav Krupica.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Miroslav Krupica, IČO:01217429

Hodnocení pro Miroslav Krupica



    Firma Miroslav Krupica ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *