Petra Jonáková, IČO:01248634
Informace o subjektu Petra Jonáková, IČO:01248634
Petra Jonáková, IČO:01248634 má sídlo na adrese 24, 59214, Budeč v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 11. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí.
Doplňující informace o subjektu: Petra Jonáková, IČO:01248634
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petra Jonáková, IČO:01248634. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petra Jonáková, IČO:01248634 sídlo?
Petra Jonáková, IČO:01248634 má sídlo na adrese 24, 59214, Budeč v okrese Žďár nad Sázavou.
Kolik má Petra Jonáková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petra Jonáková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petra Jonáková, IČO:01248634?
Firma Petra Jonáková, IČO:01248634 byla založená 21. 11. 2012.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petra Jonáková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petra Jonáková, IČO:01248634: Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petra Jonáková.

Hodnocení pro Petra Jonáková
Firma Petra Jonáková ještě nemá žádné hodnocení..