Pavel Stanovský, IČO:01266683
Informace o subjektu Pavel Stanovský, IČO:01266683
Pavel Stanovský, IČO:01266683 má sídlo na adrese Mexická 177, 71200, Ostrava v okrese Ostrava-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 30. 11. 2012 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Univerzální administrativní činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Pavel Stanovský, IČO:01266683
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Stanovský, IČO:01266683. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Pavel Stanovský, IČO:01266683 sídlo?
Pavel Stanovský, IČO:01266683 má sídlo na adrese Mexická 177, 71200, Ostrava v okrese Ostrava-město.
Kolik má Pavel Stanovský zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Pavel Stanovský 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Pavel Stanovský, IČO:01266683?
Firma Pavel Stanovský, IČO:01266683 byla založená 30. 11. 2012.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Stanovský?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Stanovský, IČO:01266683: Univerzální administrativní činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Stanovský.

Hodnocení pro Pavel Stanovský
Firma Pavel Stanovský ještě nemá žádné hodnocení..