Věra Pekárková, IČO:01436996

Informace o subjektu Věra Pekárková, IČO:01436996

Věra Pekárková, IČO:01436996 má sídlo na adrese Miloše Havla 1246, 15200, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 20. 2. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: řízení a správa finančních trhů.

Doplňující informace o subjektu: Věra Pekárková, IČO:01436996

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Věra Pekárková, IČO:01436996. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Věra Pekárková, IČO:01436996 sídlo?

Věra Pekárková, IČO:01436996 má sídlo na adrese Miloše Havla 1246, 15200, Praha v okrese Praha.


Kolik má Věra Pekárková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Věra Pekárková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Věra Pekárková, IČO:01436996?

Firma Věra Pekárková, IČO:01436996 byla založená 20. 2. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Věra Pekárková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Věra Pekárková, IČO:01436996: řízení a správa finančních trhů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Věra Pekárková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Věra Pekárková, IČO:01436996

Hodnocení pro Věra Pekárková



    Firma Věra Pekárková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *