Jakub Johanus, IČO:01513346

Informace o subjektu Jakub Johanus, IČO:01513346

Jakub Johanus, IČO:01513346 má sídlo na adrese Fráni Šrámka 2789, 37001, České Budějovice v okrese České Budějovice. Živnost pro tento subjekt byla založena 18. 3. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: řízení a správa finančních trhů.

Doplňující informace o subjektu: Jakub Johanus, IČO:01513346

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jakub Johanus, IČO:01513346. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Jakub Johanus, IČO:01513346 sídlo?

Jakub Johanus, IČO:01513346 má sídlo na adrese Fráni Šrámka 2789, 37001, České Budějovice v okrese České Budějovice.


Kolik má Jakub Johanus zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Jakub Johanus 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Jakub Johanus, IČO:01513346?

Firma Jakub Johanus, IČO:01513346 byla založená 18. 3. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Jakub Johanus?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jakub Johanus, IČO:01513346: řízení a správa finančních trhů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jakub Johanus.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Jakub Johanus, IČO:01513346

Hodnocení pro Jakub Johanus



    Firma Jakub Johanus ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *