Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101

Informace o subjektu Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101

Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101 má sídlo na adrese 185, 39116, Myslkovice v okrese Tábor. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 3. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Architektonické činnosti.

Doplňující informace o subjektu: Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101 sídlo?

Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101 má sídlo na adrese 185, 39116, Myslkovice v okrese Tábor.


Kolik má Ing. Jakub Kratochvíl zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ing. Jakub Kratochvíl 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101?

Firma Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101 byla založená 27. 3. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Jakub Kratochvíl?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101: Architektonické činnosti.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Jakub Kratochvíl.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ing. Jakub Kratochvíl, IČO:01547101

Hodnocení pro Ing. Jakub Kratochvíl



    Firma Ing. Jakub Kratochvíl ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *