Michaela Zrníková, IČO:01590227
Informace o subjektu Michaela Zrníková, IČO:01590227
Michaela Zrníková, IČO:01590227 má sídlo na adrese 47, 67915, Lipovec v okrese Blansko. Živnost pro tento subjekt byla založena 11. 4. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nápojů.
Doplňující informace o subjektu: Michaela Zrníková, IČO:01590227
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Michaela Zrníková, IČO:01590227. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Michaela Zrníková, IČO:01590227 sídlo?
Michaela Zrníková, IČO:01590227 má sídlo na adrese 47, 67915, Lipovec v okrese Blansko.
Kolik má Michaela Zrníková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Michaela Zrníková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Michaela Zrníková, IČO:01590227?
Firma Michaela Zrníková, IČO:01590227 byla založená 11. 4. 2013.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Michaela Zrníková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Michaela Zrníková, IČO:01590227: Výroba nápojů.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Michaela Zrníková.

Hodnocení pro Michaela Zrníková
Firma Michaela Zrníková ještě nemá žádné hodnocení..