David Dobiáš DiS., IČO:01659901

Informace o subjektu David Dobiáš DiS., IČO:01659901

David Dobiáš DiS., IČO:01659901 má sídlo na adrese 222, 59265, Rovečné v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 5. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní činnosti související se zdravotní péčí.

Doplňující informace o subjektu: David Dobiáš DiS., IČO:01659901

Podívejte se na doplňující informace k subjektu David Dobiáš DiS., IČO:01659901. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má David Dobiáš DiS., IČO:01659901 sídlo?

David Dobiáš DiS., IČO:01659901 má sídlo na adrese 222, 59265, Rovečné v okrese Žďár nad Sázavou.


Kolik má David Dobiáš DiS. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má David Dobiáš DiS. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma David Dobiáš DiS., IČO:01659901?

Firma David Dobiáš DiS., IČO:01659901 byla založená 6. 5. 2013.


Co je hlavní náplní činnosti firmy David Dobiáš DiS.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy David Dobiáš DiS., IČO:01659901: Ostatní činnosti související se zdravotní péčí.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od David Dobiáš DiS..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy David Dobiáš DiS., IČO:01659901

Hodnocení pro David Dobiáš DiS.



    Firma David Dobiáš DiS. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *