Hana Jelínková, IČO:01736264
Informace o subjektu Hana Jelínková, IČO:01736264
Hana Jelínková, IČO:01736264 má sídlo na adrese 2, 25744, Krňany v okrese Benešov. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 5. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství.
Doplňující informace o subjektu: Hana Jelínková, IČO:01736264
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Hana Jelínková, IČO:01736264. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Hana Jelínková, IČO:01736264 sídlo?
Hana Jelínková, IČO:01736264 má sídlo na adrese 2, 25744, Krňany v okrese Benešov.
Kolik má Hana Jelínková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Hana Jelínková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Hana Jelínková, IČO:01736264?
Firma Hana Jelínková, IČO:01736264 byla založená 29. 5. 2013.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Hana Jelínková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Hana Jelínková, IČO:01736264: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Hana Jelínková.

Hodnocení pro Hana Jelínková
Firma Hana Jelínková ještě nemá žádné hodnocení..