Společenství vlastníků jednotek domu Slezská 4771-4772 ve Zlíně

Sídlo
Slezská 4772, 76005 Zlín
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Datum vzniku subjektu
20. 7. 2013
Převažující ekonomická činnost
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Otevřít v mapě Zobrazit v ARES

Údaje z registru

Název subjektuSpolečenství vlastníků jednotek domu Slezská 4771-4772 ve Zlíně
IČO01855875
Adresa sídlaSlezská 4772, 76005 Zlín
ObecZlín
Část obceZlín
UliceSlezská
Číslo domovní4772
PSČ76005
OkresZlín
Právní formaSpolečenství vlastníků jednotek
Datum vzniku subjektu20. 7. 2013
Kategorie počtu zaměstnanců podle ČSÚ1 - 5 zaměstnanců
Údaj se vztahuje k tomuto IČO.
Převažující činnost (CZ-NACE)6820 — Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Datová schránkaZobrazit datovou schránku

Zdroj: Český statistický úřad (ČSÚ), Registr ekonomických subjektů (RES).
Aktualizace údajů na našem webu: 12. 10. 2026 (datum importu).

Časté otázky o subjektu

Kde má Společenství vlastníků jednotek domu Slezská 4771-4772 ve Zlíně sídlo?

Sídlo subjektu je na adrese Slezská 4772, 76005 Zlín, okres Zlín.

Jaká je kategorie počtu zaměstnanců podle ČSÚ?

Pro IČO 01855875 je uvedeno: 1 - 5 zaměstnanců.

Kdy subjekt vznikl?

Datum vzniku subjektu: 20. 7. 2013.

Jaká je převažující ekonomická činnost?

Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí.

Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Společenství vlastníků jednotek domu Slezská 4771-4772 ve Zlíně.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa sídla

Slezská 4772, 76005 Zlín

Hodnocení firmy Společenství vlastníků jednotek domu Slezská 4771-4772 ve Zlíně

Firma Společenství vlastníků jednotek domu Slezská 4771-4772 ve Zlíně zatím nemá žádné schválené hodnocení. Máte s ní zkušenost? Přidejte první hodnocení.

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude zveřejněný. Hodnocení se zobrazí po schválení administrátorem. Všechna pole jsou povinná.