Ing. Roman Vícha, IČO:02016621
Informace o subjektu Ing. Roman Vícha, IČO:02016621
Ing. Roman Vícha, IČO:02016621 má sídlo na adrese 95, 75125, Výkleky v okrese Přerov. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 8. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Ing. Roman Vícha, IČO:02016621
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Roman Vícha, IČO:02016621. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Ing. Roman Vícha, IČO:02016621 sídlo?
Ing. Roman Vícha, IČO:02016621 má sídlo na adrese 95, 75125, Výkleky v okrese Přerov.
Kolik má Ing. Roman Vícha zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Ing. Roman Vícha 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Ing. Roman Vícha, IČO:02016621?
Firma Ing. Roman Vícha, IČO:02016621 byla založená 19. 8. 2013.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Roman Vícha?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Roman Vícha, IČO:02016621: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Roman Vícha.

Hodnocení pro Ing. Roman Vícha
Firma Ing. Roman Vícha ještě nemá žádné hodnocení..