Livia Pieralli, IČO:02078767
Informace o subjektu Livia Pieralli, IČO:02078767
Livia Pieralli, IČO:02078767 má sídlo na adrese S. K. Neumanna 358, 78985, Mohelnice v okrese Šumperk. Živnost pro tento subjekt byla založena 4. 9. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Livia Pieralli, IČO:02078767
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Livia Pieralli, IČO:02078767. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Livia Pieralli, IČO:02078767 sídlo?
Livia Pieralli, IČO:02078767 má sídlo na adrese S. K. Neumanna 358, 78985, Mohelnice v okrese Šumperk.
Kolik má Livia Pieralli zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Livia Pieralli 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Livia Pieralli, IČO:02078767?
Firma Livia Pieralli, IČO:02078767 byla založená 4. 9. 2013.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Livia Pieralli?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Livia Pieralli, IČO:02078767: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Livia Pieralli.

Hodnocení pro Livia Pieralli
Firma Livia Pieralli ještě nemá žádné hodnocení..