Martin Zábranský, IČO:02137607
Informace o subjektu Martin Zábranský, IČO:02137607
Martin Zábranský, IČO:02137607 má sídlo na adrese 4, 69122, Pasohlávky v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 16. 9. 2013 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.
Doplňující informace o subjektu: Martin Zábranský, IČO:02137607
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Martin Zábranský, IČO:02137607. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Martin Zábranský, IČO:02137607 sídlo?
Martin Zábranský, IČO:02137607 má sídlo na adrese 4, 69122, Pasohlávky v okrese Brno-venkov.
Kolik má Martin Zábranský zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Martin Zábranský 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Martin Zábranský, IČO:02137607?
Firma Martin Zábranský, IČO:02137607 byla založená 16. 9. 2013.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Martin Zábranský?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Martin Zábranský, IČO:02137607: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Martin Zábranský.

Hodnocení pro Martin Zábranský
Firma Martin Zábranský ještě nemá žádné hodnocení..