Lucie Husáková, IČO:02605881
Informace o subjektu Lucie Husáková, IČO:02605881
Lucie Husáková, IČO:02605881 má sídlo na adrese Velká Strana 48, 26707, Chyňava v okrese Beroun. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 1. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: .
Doplňující informace o subjektu: Lucie Husáková, IČO:02605881
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lucie Husáková, IČO:02605881. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Lucie Husáková, IČO:02605881 sídlo?
Lucie Husáková, IČO:02605881 má sídlo na adrese Velká Strana 48, 26707, Chyňava v okrese Beroun.
Kolik má Lucie Husáková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Lucie Husáková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Lucie Husáková, IČO:02605881?
Firma Lucie Husáková, IČO:02605881 byla založená 29. 1. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Lucie Husáková?
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lucie Husáková.

Hodnocení pro Lucie Husáková
Firma Lucie Husáková ještě nemá žádné hodnocení..