Pavel Kuzník, IČO:02676923
Informace o subjektu Pavel Kuzník, IČO:02676923
Pavel Kuzník, IČO:02676923 má sídlo na adrese Jantarová 272, 74773, Opava v okrese Opava. Živnost pro tento subjekt byla založena 19. 2. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba pryžových a plastových výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Pavel Kuzník, IČO:02676923
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Kuzník, IČO:02676923. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Pavel Kuzník, IČO:02676923 sídlo?
Pavel Kuzník, IČO:02676923 má sídlo na adrese Jantarová 272, 74773, Opava v okrese Opava.
Kolik má Pavel Kuzník zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Pavel Kuzník 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Pavel Kuzník, IČO:02676923?
Firma Pavel Kuzník, IČO:02676923 byla založená 19. 2. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Kuzník?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Kuzník, IČO:02676923: Výroba pryžových a plastových výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Kuzník.

Hodnocení pro Pavel Kuzník
Firma Pavel Kuzník ještě nemá žádné hodnocení..