Hana Polonyiová, IČO:02712121
Informace o subjektu Hana Polonyiová, IČO:02712121
Hana Polonyiová, IČO:02712121 má sídlo na adrese 932, 75606, Velké Karlovice v okrese Vsetín. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 2. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Doplňující informace o subjektu: Hana Polonyiová, IČO:02712121
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Hana Polonyiová, IČO:02712121. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Hana Polonyiová, IČO:02712121 sídlo?
Hana Polonyiová, IČO:02712121 má sídlo na adrese 932, 75606, Velké Karlovice v okrese Vsetín.
Kolik má Hana Polonyiová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Hana Polonyiová 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Hana Polonyiová, IČO:02712121?
Firma Hana Polonyiová, IČO:02712121 byla založená 27. 2. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Hana Polonyiová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Hana Polonyiová, IČO:02712121: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Hana Polonyiová.

Hodnocení pro Hana Polonyiová
Firma Hana Polonyiová ještě nemá žádné hodnocení..