Easy Building s.r.o., IČO:02838168

Informace o subjektu Easy Building s.r.o., IČO:02838168

Easy Building s.r.o., IČO:02838168 má sídlo na adrese Mladých Běchovic 2, 19011, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 3. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Shromažďování, úprava a rozvod vody.

Doplňující informace o subjektu: Easy Building s.r.o., IČO:02838168

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Easy Building s.r.o., IČO:02838168. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Easy Building s.r.o., IČO:02838168 sídlo?

Easy Building s.r.o., IČO:02838168 má sídlo na adrese Mladých Běchovic 2, 19011, Praha v okrese Praha.


Kolik má Easy Building s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Easy Building s.r.o. 6 - 9 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Easy Building s.r.o., IČO:02838168?

Firma Easy Building s.r.o., IČO:02838168 byla založená 31. 3. 2014.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Easy Building s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Easy Building s.r.o., IČO:02838168: Shromažďování, úprava a rozvod vody.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Easy Building s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Easy Building s.r.o., IČO:02838168

Hodnocení pro Easy Building s.r.o.



    Firma Easy Building s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *