Petr Misař, IČO:02911621
Informace o subjektu Petr Misař, IČO:02911621
Petr Misař, IČO:02911621 má sídlo na adrese Lazebnická 51, 58601, Jihlava v okrese Jihlava. Živnost pro tento subjekt byla založena 16. 4. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nábytku.
Doplňující informace o subjektu: Petr Misař, IČO:02911621
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Petr Misař, IČO:02911621. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Petr Misař, IČO:02911621 sídlo?
Petr Misař, IČO:02911621 má sídlo na adrese Lazebnická 51, 58601, Jihlava v okrese Jihlava.
Kolik má Petr Misař zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Petr Misař 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Petr Misař, IČO:02911621?
Firma Petr Misař, IČO:02911621 byla založená 16. 4. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Petr Misař?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Petr Misař, IČO:02911621: Výroba nábytku.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Petr Misař.

Hodnocení pro Petr Misař
Firma Petr Misař ještě nemá žádné hodnocení..