Josef Moravec, IČO:02934663
Informace o subjektu Josef Moravec, IČO:02934663
Josef Moravec, IČO:02934663 má sídlo na adrese 180, 56165, Jamné nad Orlicí v okrese Ústí nad Orlicí. Živnost pro tento subjekt byla založena 23. 4. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Fotografické činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Josef Moravec, IČO:02934663
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Josef Moravec, IČO:02934663. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Josef Moravec, IČO:02934663 sídlo?
Josef Moravec, IČO:02934663 má sídlo na adrese 180, 56165, Jamné nad Orlicí v okrese Ústí nad Orlicí.
Kolik má Josef Moravec zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Josef Moravec 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Josef Moravec, IČO:02934663?
Firma Josef Moravec, IČO:02934663 byla založená 23. 4. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Josef Moravec?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Josef Moravec, IČO:02934663: Fotografické činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Josef Moravec.

Hodnocení pro Josef Moravec
Firma Josef Moravec ještě nemá žádné hodnocení..