Společenství vlastníků jednotek domu Soběslav III, č.p. 711

Sídlo
Sídliště Svákov 711, 39201 Soběslav
Právní forma
Společenství vlastníků jednotek
Datum vzniku subjektu
25. 7. 2014
Převažující ekonomická činnost
Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Otevřít v mapě Zobrazit v ARES

Údaje z registru

Název subjektuSpolečenství vlastníků jednotek domu Soběslav III, č.p. 711
IČO03235661
Adresa sídlaSídliště Svákov 711, 39201 Soběslav
ObecSoběslav
Část obceSoběslav III
UliceSídliště Svákov
Číslo domovní711
PSČ39201
OkresTábor
Právní formaSpolečenství vlastníků jednotek
Datum vzniku subjektu25. 7. 2014
Kategorie počtu zaměstnanců podle ČSÚ1 - 5 zaměstnanců
Údaj se vztahuje k tomuto IČO.
Převažující činnost (CZ-NACE)6820 — Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
Datová schránkaZobrazit datovou schránku

Zdroj: Český statistický úřad (ČSÚ), Registr ekonomických subjektů (RES).
Aktualizace údajů na našem webu: 12. 10. 2026 (datum importu).

Časté otázky o subjektu

Kde má Společenství vlastníků jednotek domu Soběslav III, č.p. 711 sídlo?

Sídlo subjektu je na adrese Sídliště Svákov 711, 39201 Soběslav, okres Tábor.

Jaká je kategorie počtu zaměstnanců podle ČSÚ?

Pro IČO 03235661 je uvedeno: 1 - 5 zaměstnanců.

Kdy subjekt vznikl?

Datum vzniku subjektu: 25. 7. 2014.

Jaká je převažující ekonomická činnost?

Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí.

Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Společenství vlastníků jednotek domu Soběslav III, č.p. 711.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa sídla

Sídliště Svákov 711, 39201 Soběslav

Hodnocení firmy Společenství vlastníků jednotek domu Soběslav III, č.p. 711

Firma Společenství vlastníků jednotek domu Soběslav III, č.p. 711 zatím nemá žádné schválené hodnocení. Máte s ní zkušenost? Přidejte první hodnocení.

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude zveřejněný. Hodnocení se zobrazí po schválení administrátorem. Všechna pole jsou povinná.