Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291

Informace o subjektu Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291

Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291 má sídlo na adrese 444, 78375, Dub nad Moravou v okrese Olomouc. Živnost pro tento subjekt byla založena 7. 8. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nápojů.

Doplňující informace o subjektu: Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291 sídlo?

Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291 má sídlo na adrese 444, 78375, Dub nad Moravou v okrese Olomouc.


Kolik má Pivovar KOSÍŘ s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Pivovar KOSÍŘ s.r.o. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291?

Firma Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291 byla založená 7. 8. 2014.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Pivovar KOSÍŘ s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291: Výroba nápojů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pivovar KOSÍŘ s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Pivovar KOSÍŘ s.r.o., IČO:03277291

Hodnocení pro Pivovar KOSÍŘ s.r.o.



    Firma Pivovar KOSÍŘ s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *