Ing. Hana Ziková, IČO:03298809
Informace o subjektu Ing. Hana Ziková, IČO:03298809
Ing. Hana Ziková, IČO:03298809 má sídlo na adrese Mírová 146, 73932, Řepiště v okrese Frýdek-Místek. Živnost pro tento subjekt byla založena 13. 8. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Doplňující informace o subjektu: Ing. Hana Ziková, IČO:03298809
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Hana Ziková, IČO:03298809. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Ing. Hana Ziková, IČO:03298809 sídlo?
Ing. Hana Ziková, IČO:03298809 má sídlo na adrese Mírová 146, 73932, Řepiště v okrese Frýdek-Místek.
Kolik má Ing. Hana Ziková zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Ing. Hana Ziková 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Ing. Hana Ziková, IČO:03298809?
Firma Ing. Hana Ziková, IČO:03298809 byla založená 13. 8. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Hana Ziková?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Hana Ziková, IČO:03298809: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Hana Ziková.

Hodnocení pro Ing. Hana Ziková
Firma Ing. Hana Ziková ještě nemá žádné hodnocení..