Antonín Jelínek, IČO:03446379
Informace o subjektu Antonín Jelínek, IČO:03446379
Antonín Jelínek, IČO:03446379 má sídlo na adrese Zahradní 187, 28507, Rataje nad Sázavou v okrese Kutná Hora. Živnost pro tento subjekt byla založena 29. 9. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Doplňující informace o subjektu: Antonín Jelínek, IČO:03446379
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Antonín Jelínek, IČO:03446379. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Antonín Jelínek, IČO:03446379 sídlo?
Antonín Jelínek, IČO:03446379 má sídlo na adrese Zahradní 187, 28507, Rataje nad Sázavou v okrese Kutná Hora.
Kolik má Antonín Jelínek zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Antonín Jelínek 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Antonín Jelínek, IČO:03446379?
Firma Antonín Jelínek, IČO:03446379 byla založená 29. 9. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Antonín Jelínek?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Antonín Jelínek, IČO:03446379: Zpracování dřeva, výroba dřevěných, korkových, proutěných a slaměných výrobků, kromě nábytku.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Antonín Jelínek.

Hodnocení pro Antonín Jelínek
Firma Antonín Jelínek ještě nemá žádné hodnocení..