Martin Zelenák, IČO:03544621
Informace o subjektu Martin Zelenák, IČO:03544621
Martin Zelenák, IČO:03544621 má sídlo na adrese Sklepní 791, 67167, Hrušovany nad Jevišovkou v okrese Znojmo. Živnost pro tento subjekt byla založena 5. 11. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Fotografické činnosti.
Doplňující informace o subjektu: Martin Zelenák, IČO:03544621
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Martin Zelenák, IČO:03544621. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Martin Zelenák, IČO:03544621 sídlo?
Martin Zelenák, IČO:03544621 má sídlo na adrese Sklepní 791, 67167, Hrušovany nad Jevišovkou v okrese Znojmo.
Kolik má Martin Zelenák zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Martin Zelenák 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Martin Zelenák, IČO:03544621?
Firma Martin Zelenák, IČO:03544621 byla založená 5. 11. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Martin Zelenák?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Martin Zelenák, IČO:03544621: Fotografické činnosti.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Martin Zelenák.

Hodnocení pro Martin Zelenák
Firma Martin Zelenák ještě nemá žádné hodnocení..