Jan Zoch, IČO:03556719
Informace o subjektu Jan Zoch, IČO:03556719
Jan Zoch, IČO:03556719 má sídlo na adrese Na Zlaté stoce 1884, 37005, České Budějovice v okrese České Budějovice. Živnost pro tento subjekt byla založena 10. 11. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 30. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti zástupců pojišťovny a makléřů.
Doplňující informace o subjektu: Jan Zoch, IČO:03556719
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jan Zoch, IČO:03556719. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Jan Zoch, IČO:03556719 sídlo?
Jan Zoch, IČO:03556719 má sídlo na adrese Na Zlaté stoce 1884, 37005, České Budějovice v okrese České Budějovice.
Kolik má Jan Zoch zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Jan Zoch 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Jan Zoch, IČO:03556719?
Firma Jan Zoch, IČO:03556719 byla založená 10. 11. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Jan Zoch?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jan Zoch, IČO:03556719: činnosti zástupců pojišťovny a makléřů.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jan Zoch.

Hodnocení pro Jan Zoch
Firma Jan Zoch ještě nemá žádné hodnocení..