Pavel Slavík, IČO:03560155
Informace o subjektu Pavel Slavík, IČO:03560155
Pavel Slavík, IČO:03560155 má sídlo na adrese 51, 33901, Klatovy v okrese Klatovy. Živnost pro tento subjekt byla založena 12. 11. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Pavel Slavík, IČO:03560155
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavel Slavík, IČO:03560155. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Pavel Slavík, IČO:03560155 sídlo?
Pavel Slavík, IČO:03560155 má sídlo na adrese 51, 33901, Klatovy v okrese Klatovy.
Kolik má Pavel Slavík zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Pavel Slavík 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Pavel Slavík, IČO:03560155?
Firma Pavel Slavík, IČO:03560155 byla založená 12. 11. 2014.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavel Slavík?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavel Slavík, IČO:03560155: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavel Slavík.

Hodnocení pro Pavel Slavík
Firma Pavel Slavík ještě nemá žádné hodnocení..