Stanislav Mráček, IČO:03625109

Informace o subjektu Stanislav Mráček, IČO:03625109

Stanislav Mráček, IČO:03625109 má sídlo na adrese 242, 78820, Dolní Studénky v okrese Šumperk. Živnost pro tento subjekt byla založena 8. 12. 2014 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Specializované čištění a úklid budov a průmyslových zařízení.

Doplňující informace o subjektu: Stanislav Mráček, IČO:03625109

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Stanislav Mráček, IČO:03625109. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Stanislav Mráček, IČO:03625109 sídlo?

Stanislav Mráček, IČO:03625109 má sídlo na adrese 242, 78820, Dolní Studénky v okrese Šumperk.


Kolik má Stanislav Mráček zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Stanislav Mráček 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Stanislav Mráček, IČO:03625109?

Firma Stanislav Mráček, IČO:03625109 byla založená 8. 12. 2014.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Stanislav Mráček?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Stanislav Mráček, IČO:03625109: Specializované čištění a úklid budov a průmyslových zařízení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Stanislav Mráček.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Stanislav Mráček, IČO:03625109

Hodnocení pro Stanislav Mráček



    Firma Stanislav Mráček ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *