Renata Šámalová, IČO:03720039

Informace o subjektu Renata Šámalová, IČO:03720039

Renata Šámalová, IČO:03720039 má sídlo na adrese 105, 26256, Milešov v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 14. 1. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.

Doplňující informace o subjektu: Renata Šámalová, IČO:03720039

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Renata Šámalová, IČO:03720039. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Renata Šámalová, IČO:03720039 sídlo?

Renata Šámalová, IČO:03720039 má sídlo na adrese 105, 26256, Milešov v okrese Příbram.


Kolik má Renata Šámalová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Renata Šámalová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Renata Šámalová, IČO:03720039?

Firma Renata Šámalová, IČO:03720039 byla založená 14. 1. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Renata Šámalová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Renata Šámalová, IČO:03720039: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Renata Šámalová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Renata Šámalová, IČO:03720039

Hodnocení pro Renata Šámalová



    Firma Renata Šámalová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *