Vojtěch Kaleta, IČO:03743951

Informace o subjektu Vojtěch Kaleta, IČO:03743951

Vojtěch Kaleta, IČO:03743951 má sídlo na adrese 294, 73925, Žabeň v okrese Frýdek-Místek. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 1. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Inženýrské činnosti a související technické poradenství.

Doplňující informace o subjektu: Vojtěch Kaleta, IČO:03743951

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Vojtěch Kaleta, IČO:03743951. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Vojtěch Kaleta, IČO:03743951 sídlo?

Vojtěch Kaleta, IČO:03743951 má sídlo na adrese 294, 73925, Žabeň v okrese Frýdek-Místek.


Kolik má Vojtěch Kaleta zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Vojtěch Kaleta 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Vojtěch Kaleta, IČO:03743951?

Firma Vojtěch Kaleta, IČO:03743951 byla založená 26. 1. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Vojtěch Kaleta?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Vojtěch Kaleta, IČO:03743951: Inženýrské činnosti a související technické poradenství.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Vojtěch Kaleta.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Vojtěch Kaleta, IČO:03743951

Hodnocení pro Vojtěch Kaleta



    Firma Vojtěch Kaleta ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *