Lukáš Mžik, IČO:03848922

Informace o subjektu Lukáš Mžik, IČO:03848922

Lukáš Mžik, IČO:03848922 má sídlo na adrese Mlékárenská 1946, 73532, Rychvald v okrese Karviná. Živnost pro tento subjekt byla založena 2. 3. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.

Doplňující informace o subjektu: Lukáš Mžik, IČO:03848922

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lukáš Mžik, IČO:03848922. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Lukáš Mžik, IČO:03848922 sídlo?

Lukáš Mžik, IČO:03848922 má sídlo na adrese Mlékárenská 1946, 73532, Rychvald v okrese Karviná.


Kolik má Lukáš Mžik zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Lukáš Mžik 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Lukáš Mžik, IČO:03848922?

Firma Lukáš Mžik, IČO:03848922 byla založená 2. 3. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Lukáš Mžik?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Lukáš Mžik, IČO:03848922: Opravy výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lukáš Mžik.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Lukáš Mžik, IČO:03848922

Hodnocení pro Lukáš Mžik



    Firma Lukáš Mžik ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *