Jaroslav Janáček, IČO:03929523
Informace o subjektu Jaroslav Janáček, IČO:03929523
Jaroslav Janáček, IČO:03929523 má sídlo na adrese 173, 59211, Sázava v okrese Žďár nad Sázavou. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 3. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 2. 6. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba potravinářských výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Jaroslav Janáček, IČO:03929523
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jaroslav Janáček, IČO:03929523. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Jaroslav Janáček, IČO:03929523 sídlo?
Jaroslav Janáček, IČO:03929523 má sídlo na adrese 173, 59211, Sázava v okrese Žďár nad Sázavou.
Kolik má Jaroslav Janáček zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Jaroslav Janáček 1 - 5 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Jaroslav Janáček, IČO:03929523?
Firma Jaroslav Janáček, IČO:03929523 byla založená 26. 3. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Jaroslav Janáček?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jaroslav Janáček, IČO:03929523: Výroba potravinářských výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jaroslav Janáček.

Hodnocení pro Jaroslav Janáček
Firma Jaroslav Janáček ještě nemá žádné hodnocení..