Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326

Informace o subjektu Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326

Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326 má sídlo na adrese V Honech 690, 25067, Klecany v okrese Praha-východ. Živnost pro tento subjekt byla založena 3. 6. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.

Doplňující informace o subjektu: Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326 sídlo?

Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326 má sídlo na adrese V Honech 690, 25067, Klecany v okrese Praha-východ.


Kolik má Pavlo Katerynčuk zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Pavlo Katerynčuk 1 - 5 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326?

Firma Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326 byla založená 3. 6. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Pavlo Katerynčuk?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326: Stravování v restauracích, u stánků a v mobilních zařízeních.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Pavlo Katerynčuk.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Pavlo Katerynčuk, IČO:04141326

Hodnocení pro Pavlo Katerynčuk



    Firma Pavlo Katerynčuk ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *