Ing. Jan Leicman, IČO:04193601

Informace o subjektu Ing. Jan Leicman, IČO:04193601

Ing. Jan Leicman, IČO:04193601 má sídlo na adrese 7, 66471, Chudčice v okrese Brno-venkov. Živnost pro tento subjekt byla založena 24. 6. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti cestovních agentur.

Doplňující informace o subjektu: Ing. Jan Leicman, IČO:04193601

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Ing. Jan Leicman, IČO:04193601. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Ing. Jan Leicman, IČO:04193601 sídlo?

Ing. Jan Leicman, IČO:04193601 má sídlo na adrese 7, 66471, Chudčice v okrese Brno-venkov.


Kolik má Ing. Jan Leicman zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Ing. Jan Leicman 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Ing. Jan Leicman, IČO:04193601?

Firma Ing. Jan Leicman, IČO:04193601 byla založená 24. 6. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Ing. Jan Leicman?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Ing. Jan Leicman, IČO:04193601: činnosti cestovních agentur.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Ing. Jan Leicman.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Ing. Jan Leicman, IČO:04193601

Hodnocení pro Ing. Jan Leicman



    Firma Ing. Jan Leicman ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *