Domov Úhlava z.s., IČO:04226402
Informace o subjektu Domov Úhlava z.s., IČO:04226402
Domov Úhlava z.s., IČO:04226402 má sídlo na adrese Mlýnská 95, 34021, Janovice nad Úhlavou v okrese Klatovy. Živnost pro tento subjekt byla založena 31. 7. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti organizací na ochranu a zlepšení postavení etnických, menšinových a jiných speciálních skupin.
Doplňující informace o subjektu: Domov Úhlava z.s., IČO:04226402
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Domov Úhlava z.s., IČO:04226402. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Domov Úhlava z.s., IČO:04226402 sídlo?
Domov Úhlava z.s., IČO:04226402 má sídlo na adrese Mlýnská 95, 34021, Janovice nad Úhlavou v okrese Klatovy.
Kolik má Domov Úhlava z.s. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Domov Úhlava z.s. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Domov Úhlava z.s., IČO:04226402?
Firma Domov Úhlava z.s., IČO:04226402 byla založená 31. 7. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Domov Úhlava z.s.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Domov Úhlava z.s., IČO:04226402: činnosti organizací na ochranu a zlepšení postavení etnických, menšinových a jiných speciálních skupin.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Domov Úhlava z.s..

Hodnocení pro Domov Úhlava z.s.
Firma Domov Úhlava z.s. ještě nemá žádné hodnocení..