Radek Novák, IČO:04340833
Informace o subjektu Radek Novák, IČO:04340833
Radek Novák, IČO:04340833 má sídlo na adrese 313, 56116, Libchavy v okrese Ústí nad Orlicí. Živnost pro tento subjekt byla založena 24. 8. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Doplňující informace o subjektu: Radek Novák, IČO:04340833
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Radek Novák, IČO:04340833. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Radek Novák, IČO:04340833 sídlo?
Radek Novák, IČO:04340833 má sídlo na adrese 313, 56116, Libchavy v okrese Ústí nad Orlicí.
Kolik má Radek Novák zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Radek Novák 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Radek Novák, IČO:04340833?
Firma Radek Novák, IČO:04340833 byla založená 24. 8. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Radek Novák?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Radek Novák, IČO:04340833: Výroba nožířských výrobků, nástrojů a železářských výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Radek Novák.

Hodnocení pro Radek Novák
Firma Radek Novák ještě nemá žádné hodnocení..