AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975
Informace o subjektu AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975
AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975 má sídlo na adrese Zdibská 229, 18200, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 26. 8. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba ostatních potravinářských výrobků.
Doplňující informace o subjektu: AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975
Podívejte se na doplňující informace k subjektu AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975 sídlo?
AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975 má sídlo na adrese Zdibská 229, 18200, Praha v okrese Praha.
Kolik má AGRIA PRAG s.r.o. zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má AGRIA PRAG s.r.o. 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975?
Firma AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975 byla založená 26. 8. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy AGRIA PRAG s.r.o.?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy AGRIA PRAG s.r.o., IČO:04345975: Výroba ostatních potravinářských výrobků.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od AGRIA PRAG s.r.o..

Hodnocení pro AGRIA PRAG s.r.o.
Firma AGRIA PRAG s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..