Simona Třosová, IČO:04358678
Informace o subjektu Simona Třosová, IČO:04358678
Simona Třosová, IČO:04358678 má sídlo na adrese Husitská 744, 73532, Rychvald v okrese Karviná. Živnost pro tento subjekt byla založena 7. 9. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Silniční nákladní doprava.
Doplňující informace o subjektu: Simona Třosová, IČO:04358678
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Simona Třosová, IČO:04358678. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Simona Třosová, IČO:04358678 sídlo?
Simona Třosová, IČO:04358678 má sídlo na adrese Husitská 744, 73532, Rychvald v okrese Karviná.
Kolik má Simona Třosová zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Simona Třosová 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Simona Třosová, IČO:04358678?
Firma Simona Třosová, IČO:04358678 byla založená 7. 9. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Simona Třosová?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Simona Třosová, IČO:04358678: Silniční nákladní doprava.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Simona Třosová.

Hodnocení pro Simona Třosová
Firma Simona Třosová ještě nemá žádné hodnocení..