Lucie Gnojková, IČO:04418247

Informace o subjektu Lucie Gnojková, IČO:04418247

Lucie Gnojková, IČO:04418247 má sídlo na adrese Křemešnická 644, 39301, Pelhřimov v okrese Pelhřimov. Živnost pro tento subjekt byla založena 21. 9. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba oděvů.

Doplňující informace o subjektu: Lucie Gnojková, IČO:04418247

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Lucie Gnojková, IČO:04418247. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Lucie Gnojková, IČO:04418247 sídlo?

Lucie Gnojková, IČO:04418247 má sídlo na adrese Křemešnická 644, 39301, Pelhřimov v okrese Pelhřimov.


Kolik má Lucie Gnojková zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Lucie Gnojková 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Lucie Gnojková, IČO:04418247?

Firma Lucie Gnojková, IČO:04418247 byla založená 21. 9. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Lucie Gnojková?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Lucie Gnojková, IČO:04418247: Výroba oděvů.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Lucie Gnojková.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Lucie Gnojková, IČO:04418247

Hodnocení pro Lucie Gnojková



    Firma Lucie Gnojková ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *