Martin Jakubec, IČO:04456122
Informace o subjektu Martin Jakubec, IČO:04456122
Martin Jakubec, IČO:04456122 má sídlo na adrese Jungmannova 524, 39101, Sezimovo Ústí v okrese Tábor. Živnost pro tento subjekt byla založena 5. 10. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Doplňující informace o subjektu: Martin Jakubec, IČO:04456122
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Martin Jakubec, IČO:04456122. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Martin Jakubec, IČO:04456122 sídlo?
Martin Jakubec, IČO:04456122 má sídlo na adrese Jungmannova 524, 39101, Sezimovo Ústí v okrese Tábor.
Kolik má Martin Jakubec zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Martin Jakubec 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Martin Jakubec, IČO:04456122?
Firma Martin Jakubec, IČO:04456122 byla založená 5. 10. 2015.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Martin Jakubec?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Martin Jakubec, IČO:04456122: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Martin Jakubec.

Hodnocení pro Martin Jakubec
Firma Martin Jakubec ještě nemá žádné hodnocení..