LK Audit s.r.o., IČO:04579780

Informace o subjektu LK Audit s.r.o., IČO:04579780

LK Audit s.r.o., IČO:04579780 má sídlo na adrese 18, 25703, Jankov v okrese Benešov. Živnost pro tento subjekt byla založena 23. 11. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství.

Doplňující informace o subjektu: LK Audit s.r.o., IČO:04579780

Podívejte se na doplňující informace k subjektu LK Audit s.r.o., IČO:04579780. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má LK Audit s.r.o., IČO:04579780 sídlo?

LK Audit s.r.o., IČO:04579780 má sídlo na adrese 18, 25703, Jankov v okrese Benešov.


Kolik má LK Audit s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má LK Audit s.r.o. 6 - 9 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma LK Audit s.r.o., IČO:04579780?

Firma LK Audit s.r.o., IČO:04579780 byla založená 23. 11. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy LK Audit s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy LK Audit s.r.o., IČO:04579780: účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od LK Audit s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy LK Audit s.r.o., IČO:04579780

Hodnocení pro LK Audit s.r.o.



    Firma LK Audit s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *