Spolek Nadějov, IČO:04645316

Informace o subjektu Spolek Nadějov, IČO:04645316

Spolek Nadějov, IČO:04645316 má sídlo na adrese Nová 503, 73932, Vratimov v okrese Ostrava-město. Živnost pro tento subjekt byla založena 6. 1. 2016 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..

Doplňující informace o subjektu: Spolek Nadějov, IČO:04645316

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Spolek Nadějov, IČO:04645316. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Spolek Nadějov, IČO:04645316 sídlo?

Spolek Nadějov, IČO:04645316 má sídlo na adrese Nová 503, 73932, Vratimov v okrese Ostrava-město.


Kolik má Spolek Nadějov zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Spolek Nadějov 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Spolek Nadějov, IČO:04645316?

Firma Spolek Nadějov, IČO:04645316 byla založená 6. 1. 2016.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Spolek Nadějov?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Spolek Nadějov, IČO:04645316: činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných zájmů j. n..


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Spolek Nadějov.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Spolek Nadějov, IČO:04645316

Hodnocení pro Spolek Nadějov



    Firma Spolek Nadějov ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *