DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133

Informace o subjektu DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133

DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133 má sídlo na adrese Mladých Běchovic 2, 19011, Praha v okrese Praha. Živnost pro tento subjekt byla založena 17. 12. 2015 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.

Doplňující informace o subjektu: DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133

Podívejte se na doplňující informace k subjektu DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133 sídlo?

DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133 má sídlo na adrese Mladých Běchovic 2, 19011, Praha v okrese Praha.


Kolik má DR. WEIDENTHALER s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má DR. WEIDENTHALER s.r.o. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133?

Firma DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133 byla založená 17. 12. 2015.


Co je hlavní náplní činnosti firmy DR. WEIDENTHALER s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133: Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od DR. WEIDENTHALER s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy DR. WEIDENTHALER s.r.o., IČO:04655133

Hodnocení pro DR. WEIDENTHALER s.r.o.



    Firma DR. WEIDENTHALER s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *