Kristýna Vávrová, IČO:04975839

Informace o subjektu Kristýna Vávrová, IČO:04975839

Kristýna Vávrová, IČO:04975839 má sídlo na adrese 4, 25601, Chrášťany v okrese Benešov. Živnost pro tento subjekt byla založena 8. 4. 2016 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Výroba potravinářských výrobků.

Doplňující informace o subjektu: Kristýna Vávrová, IČO:04975839

Podívejte se na doplňující informace k subjektu Kristýna Vávrová, IČO:04975839. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má Kristýna Vávrová, IČO:04975839 sídlo?

Kristýna Vávrová, IČO:04975839 má sídlo na adrese 4, 25601, Chrášťany v okrese Benešov.


Kolik má Kristýna Vávrová zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má Kristýna Vávrová 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma Kristýna Vávrová, IČO:04975839?

Firma Kristýna Vávrová, IČO:04975839 byla založená 8. 4. 2016.


Co je hlavní náplní činnosti firmy Kristýna Vávrová?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy Kristýna Vávrová, IČO:04975839: Výroba potravinářských výrobků.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Kristýna Vávrová.


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy Kristýna Vávrová, IČO:04975839

Hodnocení pro Kristýna Vávrová



    Firma Kristýna Vávrová ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *