HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382

Informace o subjektu HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382

HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382 má sídlo na adrese 45, 53401, Býšť v okrese Pardubice. Živnost pro tento subjekt byla založena 27. 7. 2016 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti autoškol.

Doplňující informace o subjektu: HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382

Podívejte se na doplňující informace k subjektu HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.

Mohlo by Vás zajímat


Kde má HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382 sídlo?

HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382 má sídlo na adrese 45, 53401, Býšť v okrese Pardubice.


Kolik má HK Autoškola s.r.o. zaměstnanců?

Podle ĆSÚ má HK Autoškola s.r.o. 0 zaměstnanců.


Kdy vznikla firma HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382?

Firma HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382 byla založená 27. 7. 2016.


Co je hlavní náplní činnosti firmy HK Autoškola s.r.o.?

Podle ČSÚ je převažující činností firmy HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382: činnosti autoškol.


Informace od vlastníka

Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od HK Autoškola s.r.o..


Vlastníte tuto firmu?
Doplnit údaje

Mapa a adresa firmy HK Autoškola s.r.o., IČO:05267382

Hodnocení pro HK Autoškola s.r.o.



    Firma HK Autoškola s.r.o. ještě nemá žádné hodnocení..

Doporučujeme

Přidejte hodnocení

Váš e-mail nebude nikde publikovaný. Povinná pole jsou označena *