Deana Gočeva, IČO:05466458
Informace o subjektu Deana Gočeva, IČO:05466458
Deana Gočeva, IČO:05466458 má sídlo na adrese V Ladě 253, 27351, Horní Bezděkov v okrese Kladno. Živnost pro tento subjekt byla založena 10. 10. 2016 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: Ostatní zpracovatelský průmysl.
Doplňující informace o subjektu: Deana Gočeva, IČO:05466458
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Deana Gočeva, IČO:05466458. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Deana Gočeva, IČO:05466458 sídlo?
Deana Gočeva, IČO:05466458 má sídlo na adrese V Ladě 253, 27351, Horní Bezděkov v okrese Kladno.
Kolik má Deana Gočeva zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Deana Gočeva 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Deana Gočeva, IČO:05466458?
Firma Deana Gočeva, IČO:05466458 byla založená 10. 10. 2016.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Deana Gočeva?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Deana Gočeva, IČO:05466458: Ostatní zpracovatelský průmysl.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Deana Gočeva.

Hodnocení pro Deana Gočeva
Firma Deana Gočeva ještě nemá žádné hodnocení..