Jan Schacherl, IČO:05566924
Informace o subjektu Jan Schacherl, IČO:05566924
Jan Schacherl, IČO:05566924 má sídlo na adrese 135, 26101, Háje v okrese Příbram. Živnost pro tento subjekt byla založena 14. 11. 2016 a poslední aktualizace byla provedena 15. 1. 2026.
Převažující ekonomická činnost: činnosti v oblasti informačních technologií.
Doplňující informace o subjektu: Jan Schacherl, IČO:05566924
Podívejte se na doplňující informace k subjektu Jan Schacherl, IČO:05566924. Data čerpáme z ČSÚ a byla aktualizovaná 31. 10. 2024 17:41:47. Veškerá data jsou veřejně přístupná v rámci otevřených dat.
Mohlo by Vás zajímat
Kde má Jan Schacherl, IČO:05566924 sídlo?
Jan Schacherl, IČO:05566924 má sídlo na adrese 135, 26101, Háje v okrese Příbram.
Kolik má Jan Schacherl zaměstnanců?
Podle ĆSÚ má Jan Schacherl 0 zaměstnanců.
Kdy vznikla firma Jan Schacherl, IČO:05566924?
Firma Jan Schacherl, IČO:05566924 byla založená 14. 11. 2016.
Co je hlavní náplní činnosti firmy Jan Schacherl?
Podle ČSÚ je převažující činností firmy Jan Schacherl, IČO:05566924: činnosti v oblasti informačních technologií.
Informace od vlastníka
Aktuálně nemáme žádné doplňující informace od Jan Schacherl.

Hodnocení pro Jan Schacherl
Firma Jan Schacherl ještě nemá žádné hodnocení..